Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Опитування
Чи задовольнив Вас фаховий рівень працівника ЦОП, до якого Ви звернулися?

Результати діяльності оперативних підрозділів ДФС за 11 місяців 2015 року

10.12.2015 -

Податковою міліцією з початку 2015 року припинено протиправну діяльність 56 конвертаційних центрів, якими було проконвертовано 16,2 млрд. грн. З вигодонабувачів конвертаційних центрів до бюджету стягнуто 731,5 млн. грн. завданих державі збитків.

У напрямі протидії оборудкам з ПДВ підрозділи податкової міліції  виявили та зупинили на стадії реєстрації податкових накладних в ЄРПН операцій на суму 243 млрд. грн.

Також, за матеріалами оперативних підрозділів розпочато 249 кримінальних проваджень за виявленими фактами незаконно заявлених до відшкодування 2 млрд. грн. та незаконно відшкодованих з бюджету 177,4 млн. грн. податку на додану вартість.

Загалом оперативниками ДФС з початку року накладено арешт на майно у кримінальних провадженнях на суму 2,5 млрд. грн., у рамках кримінальних проваджень досліджується походження легалізованого доходу на суму 2,7 млрд. грн. Відшкодована сума збитків державі по закінчених кримінальних провадженнях становить 905,7 млрд. гривень. Крім того, по податковому компромісу в рамках кримінальних проваджень сплачено 406,4 млн. грн.

Завдяки комплексу заходів з підвищення ефективності протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, посилення державного контролю у цій сфері і збільшення надходження акцизного податку у рамках операції «Акциз -2015», яка стартувала 10 квітня 2015 року, податковою міліцією вилучено підакцизних товарів на суму 690 млн. грн. Серед вилученої продукції лікеро-горілчані вироби – на суму 85,8 млн. грн., тютюнові вироби – 145,9 млн. грн., спирт – 67,9 млн. грн..

З метою поліпшення ефективності заходів щодо протидії незаконному виготовленню та обігу паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, посилення державного контролю у вказаній сфері і збільшення надходження акцизного податку до державного бюджету у травні 2015 року було розпочато операцію «Нафтопродукт – 2015».  За її результатами здійснюється досудове розслідування в рамках 91 кримінального провадження, накладено арешт на паливно-мастильні матеріали на суму 66,3 млн. грн., вилучено паливно-мастильних матеріалів на суму 339,1 млн. гривень.

Загалом, завдяки посиленню заходів із протидії тіньовому обігу підакцизних товарів припинено діяльність 113 незаконних виробництв такої продукції, розпочато 45 кримінальних проваджень, пов’язаних з її незаконним виробництвом та обігом. Податковою міліцією вилучено підакцизних товарів на загальну суму 1,2 млрд. грн.

У рамках операції «Рубіж-2015», яка триває з вересня поточного року з метою попередження, виявлення та припинення порушень законодавства України з питань державної митної справи, виявлення кримінальних правопорушень у митній та податковій сферах, а також попередження та припинення каналів незаконного переміщення товарів народного споживання, податковою міліцією розпочато 138 кримінальних проваджень. Сума збитків по кримінальним провадженням становить 204 млн. грн. З початку проведення операції «Рубіж» в рамках кримінальних проваджень вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 565 млн. грн., у тому числі накладено арешт на суму 188,4 млн. грн.