Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

З початку року ДФС забезпечено до бюджету додаткових майже 5 млрд. грн. митних платежів

19.05.2016 -

Державною фіскальною службою України у січні – квітні 2016 року забезпечено надходження до бюджету понад 69,8 млрд. грн. митних платежів. Індикативний показник, доведений Міністерством фінансів на 4 місяці 2016 року, виконано на 107,3%,  додатково забезпечено надходження до бюджету майже 5 млрд. грн. Про це повідомила директор департаменту адміністрування митних платежів ДФС Аліна Данченко.

За її словами, порівняно з відповідним періодом минулого року митні платежі зросли на 21%,  або на 12,1 млрд. гривень.

Така позитивна динаміка забезпечена, зокрема, за рахунок додаткових надходжень від коригування митної вартості на 1,9 млрд. грн., донарахувань за напрямом класифікації товарів – 62 млн. грн., контролю за правильністю декларування країни походження товару – 20,2 млн. грн.

«До п’ятірки бюджетоформуючих митниць (які забезпечують майже 70% надходжень до бюджету) входять Енергетична, Київська, Київська міська, Дніпропетровська та Одеська митниці. При цьому Одеська митниця забезпечує 6,2% надходжень митних платежів, що вказує на її великий невикористаний потенціал щодо наповнення бюджету», - наголосила Аліна Данченко.