Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Роман Насіров: Підписання Угоди про співпрацю підвищить ефективність роботи митників України та США

23.05.2016 -

Сьогодні в рамках робочого візиту до України відбулась зустріч Голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова та Керівника Митної та прикордонної служби США Гіла Керліковські.

На зустрічі були обговорені стан та перспективи співпраці митних органів обох країн.

 «Останні роки США, в тому числі Митна та прикордонна служба, надає значну допомогу у реформуванні та модернізації митних органів України, зокрема, у сфері управління ризиками, протидії контрабанді наркотиків, зброї та інших небезпечних речовин, переміщення товарів подвійного призначення, удосконалення митних процедур у морських портах та перепідготовці співробітників», - зазначив Роман Насіров.

На сьогоднішній день обмін інформацією з компетентними органами США у сфері протидії митним правопорушенням в рамках надання адміністративної допомоги в митних справах здійснюється через офіс Міграційної та митної служби США у м. Відень.

«Для підвищення ефективності роботи митників обох країн ми прагнемо активізувати та розширити співпрацю. З цією метою сьогодні буде підписано Угоду між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про взаємну допомогу між митними адміністраціями»,  - заявив Голова ДФС.

Він наголосив, що в минулі роки результативність співпраці з митними органами США у сфері надання адміністративної допомоги щодо протидії, викриття та розслідування митних правопорушень була на досить високому рівні.

Так, протягом 2015 року до митних органів США українською стороною було направлено 23 запити про надання адміністративної допомоги у проведенні перевірок законності зовнішньоекономічних операцій та отримано 4 відповіді (в т.ч. на запити, що надсилались у попередні роки). За результатами опрацювання вказаних відповідей митницями ДФС у 2015 році задокументовано 92 факти порушень митного законодавства України на суму понад 15,8 млн. грн.

Підписання Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про взаємну допомогу між митними адміністраціями спрямоване на посилення співпраці між Україною та США у протидії контрабанді та митним правопорушенням.