Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Роман Насіров: Митницями ДФС на розвиток інфраструктури перераховано 1,3 млрд грн.

13.06.2016 -

«За вересень 2015 року – травень 2016 митницями ДФС на розвиток інфраструктури (реконструкція, поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення) перераховано більше 1,3 млрд грн.», - повідомив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

За його словами, найбільшу ефективність у «дорожньому експерименті» продемонструвала Львівська митниця – з початку експерименту на ремонт доріг було спрямовано 453,5 млн грн. Водночас найгірші результати продовжує показувати Одеська митниця. Перевиконання показників і, відповідно, перерахування до спецфонду регіону відбулося лише у січні та лютому 2016 року – за цей період перераховано 92 млн грн. За вересень-грудень 2015 року та березень-травень 2016 року Одеська митниця не виконувала планові надходження митних платежів.

Довідково:

З вересня 2015 року проходить експеримент з фінансового забезпечення реконструкції та поточного ремонту автомобільних доріг, відповідно до якого 50% від суми перевиконання щомісячних планових митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів, податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів) направляється у спеціальні фонди відповідних регіональних бюджетів. Пілотний проект торкнувся спочатку Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, а в січні цього року до нього приєдналося м. Київ.