Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Викрито протиправну схему експорту з Одеського морського торговельного порту

20.09.2016 -

Департаментом боротьби з митними правопорушеннями ДФС спільно з оперативним управлінням ГУ ДФС у м. Києві викрито протиправну схему експорту з Одеського морського торговельного порту зернових та макухи соняшникової на підставі сфальсифікованих документів.

Під час проведення заходів встановлено, що для митного оформлення цих товарів разом з митними деклараціями подавалися підроблені товаросупровідні документи, підписані від імені померлої на дату їх підписання особи - колишнього директора одного із товариств, факт смерті якого підтверджується відповідними компетентними органами.

Незаконні експортні зовнішньоекономічні операції  на суму майже 15 млн. грн. припинено, а частину вантажу затримано. Здійснення таких оборудок могло  призвести до не сплати належних податків та не повернення до України валютної виручки.

За результатами вжитих заходів відносно порушників митного законодавства складено протоколи про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України, яка передбачає притягнення порушника до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення та їх конфіскацію.

Матеріали про виявлення ознак кримінального правопорушення будуть направлені до правоохоронних органів.