Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Євген Бамбізов: 58% надходжень до державного бюджету забезпечено великими платниками податків

20.10.2016 -

Протягом січня-вересня поточного року великими платниками податків сплачено до державного бюджету майже 152 млрд. грн. Це складає 58% від загального збору по Україні. Порівняно з відповідним періодом минулого року сума надходжень зросла на 33,8 млрд грн., або на 27,6%. Про це розповів начальник Офісу великих платників податків ДФС Євген Бамбізов.

«Надходження наших платників до бюджету з акцизного податку становить 97,6% від всіх надходжень по Україні, з податку на прибуток - 62,9%, з податку на додану вартість – 64,2%. Такої результативності досягнуто за рахунок нашої ефективної співпраці та постійного удосконалення системи адміністрування податків та зборів в Офісі великих платників», – наголосив Євген Бамбізов.

За його словами, одним з найкращих показників, які характеризують зміни в адмініструванні податків, є досягнення в частині надходження по податку на додану вартість. Так, за 9 місяців 2016 року платники Офісу збільшили нарахування сум до сплати з податку на додану вартість на 17,1%, а це – 9,7 млрд гривень.

За вказаний період платникам, які знаходяться на обліку в Офісі великих платників, відшкодовано 45,5 млрд грн., що майже на 14 млрд грн., або на 44% більше, ніж за 9 місяців 2015 року.

Посадовець також нагадав, що реформування Офісу великих платників податків вже на фінальній стадії. Наразі триває приєднання Спеціалізованих державних податкових інспекцій до єдиної юридичної особи – Офісу великих платників ДФС. Завдяки цьому буде створено єдиний центр прийняття управлінських рішень і контролю, а платники отримають можливість обирати зручне місце обслуговування протягом року, а також отримати адміністративні послуги в кожному територіальному підрозділі Офісу.

На сьогодні вже створені та успішно функціонують відокремлені сервісні управління: при Офісі – Полтавське, Вінницьке; при СДПІ у м. Львові – Івано-Франківське, Луцьке, Тернопільське, які забезпечують якісне обслуговування великих платників у відповідних областях України.

«За рік ми зробили значний крок в реформуванні Офісу. Так, запроваджена система індивідуального супроводження великих платників податків професійними консультантами-координаторами. Впроваджена щоденна експрес-діагностика Єдиного реєстру податкових накладних для виявлення можливих ризиків (у разі виявлення небезпеки великим платникам направляється відповідне повідомлення)», – зазначив Євген Бамбізов.

На завершальному етапі й перехід на електронний документообіг та скасування більшості адміністративних послуг, що надаються на паперових носіях.