Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Надія Веселова: Ми зацікавлені у конструктивному співробітництві як з колегами-журналістами, так і з представниками бізнес-спільноти

11.01.2017 -

Протягом січня-грудня 2016 року управлінням інформаційної політики ДФС надано відповіді на 517 запитів представників мас-медіа, які стосувалися різних аспектів діяльності фіскальної служби. Про це повідомила начальник управління інформаційної політики Департаменту організації роботи Служби ДФС Надія Веселова.

«Розуміючи специфіку роботи сучасних мас-медіа та темпи розвитку інформаційного простору, протягом 2016 року ми були зорієнтовані на відкритості, оперативності та співробітництві з представниками ЗМІ. Кожний інформаційний запит, надісланий до прес-служби, оперативно спрямовувався до наших профільних департаментів для підготовки вичерпної відповіді журналістам. Отже реалізація інформаційної політики ДФС – це командна робота», – розповіла Надія Веселова.

У той же час на сторінках веб-порталу щоденно публікується інформація щодо діяльності фіскальної служби. Так, протягом минулого року було розміщено понад 2 тис. таких матеріалів.

«Ми намагаємося працювати на упередження, саме тому, аналізуючи медіа-простір, готуємо публікації на актуальні питання, які цікавлять суспільство, роз’яснюємо законодавчі зміни, розповідаємо про наші новації представникам бізнесу та громадськості», – зазначила Надія Веселова.

Так, протягом січня-грудня 2016 року було проведено 235 заходів за участі ЗМІ. Це не тільки прес-конференція та брифінги. Представники мас-медіа залучались до робочих зустрічей з бізнесом та галузевими асоціаціями, під час яких могли наживо почути та побачити зацікавленість обох сторін знайти компроміс та шляхи вирішення проблемних питань.

Крім того, в стінах ДФС протягом 2016 року проведено понад 70 зустрічей керівників та фахівців ДФС із представниками інститутів громадянського суспільства та бізнес-спільноти. Також проведено 5 засідань Громадської ради при ДФС, під час яких обговорювалися законодавчі новації, актуальні питання ведення бізнесу та готувалися пропозиції щодо законодавчих змін. 

Для вчасного та якісного інформування платників про зміни законодавства організовано та проведено 11 семінарів, в яких взяли участь понад 1900 платників податків, проведено 21 «гарячу» телефонну лінію. За вказаний період на веб-порталі було розміщено 100 матеріалів з питань застосування норм податкового, митного законодавства та єдиного внеску.

«Корисним ресурсом пошуку інформації для наших користувачів є веб-портал, на якому розміщена не лише повна інформація про діяльність фіскальної служби, але й функціонує значна кількість електронних сервісів, які значно спрощують роботу платникам податків», – підкреслила Надія Веселова.

Так, протягом минулого року на Інтернет-ресурсі розміщено 8 642 матеріали, з яких 6753 інформаційних матеріали, 128 нормативно-правових актів, 60 проектів регуляторних актів, 28 звітів про відстеження результативності регуляторних актів та 123 листи.

«Ми і надалі працюватимемо в оперативному режимі для всіх наших колег-журналістів та в режимі відкритості та конструктивного діалогу з представниками бізнесу та громадськості, щоб спільно формувати позитивний імідж фіскальної служби у суспільстві», – наголосила Надія Веселова.