Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Митниками Міжрегіональної та Київської митниць ДФС упереджено незаконне переміщення валюти на суму 1,8 млн грн

07.02.2017 -

Упродовж тижня з 29.01.2017 по 02.02.2017 оперативна група Міжрегіональної митниці ДФС проводила контрольні заходи безпосередньо в міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Під час проведення співробітниками Міжрегіональної митниці ДФС спільно з працівниками митного посту «Бориспіль – аеропорт» Київської митниці ДФС вибіркового митного контролю громадян, які обрали для проходження митного контролю смугу спрощеного контролю «зелений коридор», було виявлено  незаявлену під час опитування та не задекларовану громадянами валюту в обсягах, що перевищують встановлені для переміщення «зеленим коридором» норми.

Як наслідок, у відношенні громадян – порушників митного законодавства складено 5 протоколів про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України у зв’язку з порушенням порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю.

За протоколами про порушення митних правил вилучено іноземної валюти – долари США, євро, англійські фунти стерлінгів – на загальну суму 1,8 млн.грн.

Санкції статті 471 Митного кодексу України передбачають накладення на порушника штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів правопорушення.

Тому доцільно пам’ятати, що громадяни, які проходять (проїжджають) через «зелений коридор», звільняються від подання письмової митної декларації. Звільнення від подання письмової митної декларації не означає звільнення від обов'язкового дотримання порядку переміщення товарів (предметів) та валюти через митний кордон України.Обравши проходження митного контролю смугою «зелений коридор», громадянин повинен усвідомлювати, що тим самим він підтверджує відсутність у нього будь-яких товарів, що підлягають письмовому декларуванню, (оподаткуванню), готівкової валюти в сумі, яка не перевищує 10 000 євро (в еквіваленті) на одну особу, а також товарів (предметів), які заборонені (обмежені) до переміщення в Україну.