Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Викрито привласнення посадовцями ТОВ м. Києва 10,4 млн. грн. державних коштів

16.02.2017 -

Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС в Одеській області встановлено факт ймовірного привласнення державних коштів посадовими особами одного з товариств з обмеженою відповідальністю м. Києва. Це ТОВ стало переможцем оголошених державною установою м. Одеси відкритих торгів щодо надання послуг з виконання наукових досліджень у сфері природничих наук. При цьому встановлено, що товариство ніколи не виконувало будь-які наукові роботи, а також не має в штаті відповідного кваліфікаційного персоналу. Фактично наукові роботи здійснили фахівці інших державних установ, що були залучені вказаним ТОВ за плату, значно меншою від вартості укладеної угоди.

У результаті внесення завідомо неправдивих відомостей в офіційні документи та штучного завищення вартості виконання роботі співробітники товариства заволоділи державними коштами в сумі 10,4 млн. грн.

За даними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України.

Здійснюється кримінальне провадження.