Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Фахівці ДФС вивчали ефективні інструменти відбору персоналу

17.03.2017 -

Удосконалення процесу управління персоналом стало основною темою кущового семінару-тренінгу, який відбувся сьогодні, 17 березня, в ГУ ДФС у Львівській області. Організатором тренінгу був Департамент кадрової політики та роботи з персоналом ДФС за участі місії EUAM – Консультативної місії Європейського союзу «Консультація заради довіри».

Учасниками кущового семінару-тренінгу стали керівники підрозділів по роботі з персоналом органів ДФС у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

«Володіння працівниками підрозділів персоналу ефективними навиками відбору, уміння працювати з компетенціями є важливим елементом процесу управління у трудових колективах. Компетенції – це характеристики трудових ресурсів, що необхідні для успішної діяльності, сукупність навичок, знань, здібностей, докладених зусиль та стереотипів поведінки. Вивчення та застосування в роботі цих питань стане важливим кроком з удосконалення управління персоналом в органах ДФС», – зазначила директор Департаменту кадрової політики та роботи з  персоналом ДФС Тетяна Пажитнова

У рамках тренінгу учасники розглянули та відпрацювали на практичних вправах методи ефективних інструментів відбору, навички складання ефективних запитань для найбільш типових видів інтерв’ю, питання проведення роботи з компетенціями, техніку розпізнавання успішних відповідей тощо.

На завершення учасники семінару – тренінгу провели сесію запитань та відповідей.

Тетяна Пажитнова також повідомила, що у рамках подальшої співпраці ДФС та місії EUAM – Консультативної місії Європейського союзу «Консультація заради довіри» у 2017 році планується проведення подібних навчальних заходів для керівників підрозділів персоналу територіальних органів ДФС інших регіонів України.