Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Визначено переможців конкурсу на посади начальників Одеської, Івано-Франківської, та Тернопільської митниць

03.04.2017 -

Завершено фінальний етап конкурсного відбору кандидатів на посади начальників трьох митниць ДФС. Переможцем конкурсу на посаду начальника Одеської митниці визнано Олександра Власова, начальника Головного міжрегіонального управління оперативного забезпечення зони проведення антитерористичної операції (м. Київ, м. Краматорськ, м. Слов’янськ) ДФС, керівника Міжвідомчого цільового центру із запобігання та виявлення порушень законодавства з питань державної митної справи при Міністерстві фінансів України.

У конкурсі на посаду начальника Івано-Франківської митниці переміг Василь Ватаманюк, завідувач Організаційного сектору (м. Київ) Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, на якого з 23.03.17 покладено обов’язки начальника Івано-Франківської митниці ДФС.  

У конкурсі на посаду начальника Тернопільської митниці найбільшу кількість балів набрала Оксана Антонович, перший заступник начальника Тернопільської митниці ДФС.  З 13.03.17 року вона виконує обов’язки начальника Тернопільської митниці ДФС.

Кандидати-переможці будуть рекомендовані конкурсною комісією для зайняття вакантних посад керівників зазначених митниць відповідно до діючого законодавства. Остаточне призначення на посади відбуватиметься за попереднім погодженням з Міністерством фінансів України та головами відповідних обласних державних адміністрацій.

Оскаржити рішення конкурсної комісії можна буде протягом 10 календарних днів з дня отримання письмового повідомлення про результати конкурсу, що передбачено ст. 28 Закону України «Про державну службу».

Нагадаємо, кандидати проходили три етапи конкурсу - тестування, розв’язання ситуативних завдань та співбесіду, які передбачені положеннями Закону України «Про державну службу».

Детальніше про результати конкурсу можна дізнатися за посиланнямhttp://sfs.gov.ua/pro-sfs-ukraini/robota-z-personalom/konkurs-na-zamischennya/291442.html.