Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Міжрегіональною митницею ДФС затримано близько 23 тонн фітингів та газліфтів вартістю 4,3 млн. гривень

03.05.2017 -

За результатами аналітично-пошукової роботи та спільних контрольно-перевірочних заходів оперативною групою Міжрегіональної митниці ДФС та працівниками Управління аналізу ризиків та порушень митних правил Чернівецької митниці ДФС у пункті пропуску «Порубне-Сірет» Чернівецької митниці було проведено митний огляд вантажу, який прямував з Болгарії до Білорусі.

 Згідно з поданими до митного контролю товаросупровідними документами, у вантажному автомобілі переміщувався товар «газліфти, фітинги, поліетиленові пакети та інше» вагою близько 23 тонн, заявленою по документах вартістю 14,8 тис. доларів США.

Однак під час перевірки в кабіні автомобіля було виявлено ще один пакет документів. Як виявилося, справжня вартість товару більш, ніж в 11 разів перевищує задекларовану і становить 163 тисячі доларів США.

Зазначені товари підлягають обов’язковому декларуванню у разі їх переміщення через митний кордон України на умовах Конвенції МДП, статтею 36 якої встановлено відповідальність за порушення положень цієї Конвенції.

Обов'язок подання органам фіскальної служби документів у паперовій або електронній формі під час переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України покладається на декларанта, уповноважену ним особу або перевізника залежно від виду транспорту, яким здійснюється перевезення товарів згідно з п.1 ст. 335 Митного кодексу України.

Вантаж затримано та вилучено на склад Чернівецької митниці ДФС. За попередньою оцінкою його вартість складає понад 4,3 млн. гривень.

За вказаним фактом складено протокол про порушення митних правил за ст.483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з їх конфіскацією.