Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

ДФС та Митний директорат Податкової адміністрації Держави Ізраїль домовилися про взаємну допомогу в митних питаннях

18.05.2017 -

Державна фіскальна служба України та Митний директорат Податкової адміністрації Держави Ізраїль підписали Адміністративне розпорядження відносно взаємної допомоги в митних питаннях стосовно обміну даними статистики двосторонньої торгівлі.

Документ було підписано Головою Податкової адміністрації Моше Ашер та Надзвичайним і Повноважним Послом України в Державі Ізраїль Геннадієм Надоленком у рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Держави Ізраїль.

Документом передбачено періодичний обмін вартісними та кількісними даними про взаємний імпорт-експорт товарів на рівні товарних категорій національних товарних номенклатур зовнішньоекономічної діяльності.

Підписання Адміністративного розпорядження між Державною фіскальною службою України та Митним директоратом Податкової адміністрації Держави Ізраїль відносно взаємної допомоги в митних питаннях стосовно обміну даними статистики двосторонньої торгівлі надасть змогу здійснювати більш повний та достовірний аналіз основних тенденцій у зовнішньоторговельному обігу між двома країнами, у тому числі шляхом співставного аналізу даних.

За даними митної статистики зовнішньої торгівлі України у 2016 році товарообіг між Україною та Ізраїлем становив 666 млн. дол. (експорт – 489 млн. дол. США, імпорт – 177 млн. дол. США).