Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Співпраця з міжнародними організаціями щодо побудови нової моделі управління кадровою службою фіскальних органів

14.07.2017 -

Експерти Консультативної місії Європейського Союзу „Консультація заради довіри” (EUAM) 14 липня на базі Львівської митниці ДФС провели другий цикл тренінгів для керівників служб управління персоналом регіональних офісів ДФС у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Тема тренінгу “Життєвий цикл HRM. Адаптація. Наставництво”. Під час семінару увагу було зосереджено на здобуття слухачами практичних навичок з таких аспектів управління персоналом: визначення поняття управління людськими ресурсами (HRM), роль HRM в організації, життєвий цикл HRM, інструменти вивчення причин плинності кадрів, роль та місце адаптації в HRM моделі, індивідуальний план розвитку працівника та вибір наставника.

Крім, теоретичних навичок управління людськими ресурсами керівники служб управління персоналом на практиці відпрацьовували отримані знання та виконували ряд вправ щодо розробки профілю наставника та запитань для співбесіди при звільнені працівника, постановки цілей на випробувальний термін працівників, компетенцій успішного HR-спеціаліста.

Вивчення та ефективне застосування в роботі отриманих знань стане важливим кроком з удосконалення управління персоналом в органах ДФС. Впровадження цього навчального тренінгу та подальша плідна співпраця ДФС з експертами Консультативної місії Європейського Союзу „Консультація заради довіри” стане важливим кроком на шляху удосконалення та змін у процесах управління персоналом в органах ДФС, а управлінці “нової формації” стануть “агентами змін” в ході здійснення заходів зі структурного і функціонального реформування фіскальної служби.