Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

«Забув» задекларувати – отримав протоколи

12.09.2017 -

У межах проведення заходів посилення контролю співробітники Департаменту організації протидії митним правопорушенням ДФС виявили на Одещині факт незаконного ввезення товарів на суму понад 12 млн. грн.

Директор одного з українських товариств намагався ввезти до України товари трьома контейнерами, надавши митникам документи, які містили неправдиві дані про переміщуваний ним товар.

Так, до митного оформлення в Одеській митниці ДФС надійшло три контейнери з досить різноманітним товаром: «меблі», «взуття» та «вироби з вулканізованої гуми». Як було заявлено, у першому контейнері переміщувалося взуття, проте при детальному митному огляді виявилось, що товар із взуттям намагаються перемістити з порушенням прав інтелектуальної власності, адже на товар нанесено позначення торгової марки «Chanel», яку внесено до митного реєстру об’єктів права інтелектуальної власності.

У другому контейнері, де повинні були переміщуватися «меблі», митники виявили понад 10 тонн іграшок для дітей на суму близько 4 млн. грн. Чи варто нагадувати, що жодних документів, які б підтверджували якість та безпечність іграшок, не було.

У третьому ж контейнері замість заявленого товару «вироби з вулканізованої гуми» виявлено 25 тонн іншого товару – велосипедних запчастин орієнтовною вартістю 8 млн. грн.

Таким чином декларант порушив дві норми митного законодавства: ввезення на митну територію України товару з порушенням прав інтелектуальної власності та подання документів для здійснення митного контролю та оформлення, що містили неправдиві дані про найменування товарів.

Складено протоколи про порушення митних правил за ст. 475 (переміщення товарів  через митний кордон України з порушенням  прав інтелектуальної власності) та  ст.483 (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю) Митного кодексу України. Санкція ст. 483 передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.

Фотоматеріали по темі

/
  • «Забув» задекларувати – отримав протоколи