Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На свята Центри обслуговування платників податків працюватимуть 30 грудня та 6 січня

29.12.2017 -

Для зручності платників та створення комфортних умов при поданні податкової звітності 30 грудня 2017 року та 6 січня 2018 року Центри обслуговування платників працюватимуть за таким графіком:

30 грудня – робочий день відповідно до затверджених графіків Центрів обслуговування платників;

6 січня – відповідно до законодавства про працю робочий день скорочено на одну годину.

У зв`язку зі святкуванням новорічних та різдвяних свят 1 та 8 січня 2018 року будуть вихідними днями.

Підрозділи митного оформлення, для яких встановлено цілодобовий режим роботи, у святкові дні працюватимуть у звичайному режимі.

Митні пости митниць Державної фіскальної служби працюватимуть за окремим графіком. Детальну інформацію про роботу постів можна дізнатися в оперативних чергових.

Сервіси ДФС працюватимуть цілодобово в режимі інтерактивного автовідповідача.

Для отримання консультацій з питань застосування норм податкового та митного законодавства телефонувати до Кол-центру за номером 0-800-501-007.

Для скарг на неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб  структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів необхідно звертатися на сервіс «Пульс» за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну адресу: idd@sfs.gov.ua.