Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Митники у поштових відправленнях виявили таблетки з особливо небезпечною психотропною речовиною

12.02.2018 -

Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської міської митниці ДФС під час митного контролю 2 міжнародних поштових відправлень, які переміщувались з Нідерландів до України на адресу фізичної особи, виявлено 511 таблеток із вмістом особливо небезпечної психотропної речовини «МДМА», обіг якої заборонено.

Про виявлений факт повідомлено Службу безпеки України для відповідного реагування.

За результатами оперативно-слідчих заходів Службою безпеки України затримано причетних до зазначених відправлень осіб та оголошено їм про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 305 Кримінального кодексу України.

Також у зонах діяльності Київської міської митниці ДФС на митному посту «Аеропорт «Київ» (Жуляни)», центральних сортувальних станціях міжнародних експрес-відправлень та місцях міжнародного поштового обміну на постійній основі працює підрозділ митниці з протидії незаконному обігу наркотиків та кінологічні команди, які забезпечують проведення заходів із запобігання контрабанді наркотичних засобів.

Результатом роботи вищезазначених підрозділів митниці спільно з правоохоронними органами протягом 2017 року стало проведення 63 заходів контролю з використанням методу контрольованої поставки (ст. 456 Митного кодексу України)  з метою виявлення джерел і каналів незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, осіб, які беруть участь у цьому.

За результатами цих заходів з незаконного обігу вилучено: 1,33 кг таких речовин, як "кокаїн", "амфетамін", "PVP", "канабіс", "псилоцин" тощо; 4 759 таблеток ("МДМА", "2С-В"); 3 001 капсулу сибутраміну та 2 268 так званих "марок" із вмістом психотропних речовин ("ЛСД", "2С-І", "2С-В", "DOI" тощо).