Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Найбільш цікаві виявлення Харківською митницею ДФС контрабанди у 2017 році

14.02.2018 -

Найважливішою та найскладнішою ділянкою роботи працівників митниці є боротьба з контрабандою та порушеннями митних правил. 2017 рік був досить цікавим в сенсі резонансних та нетипових подій.

Найбільш  неординарні схованки використовували правопорушники для переміщення через кордон наркотичних речовин.

Так, у січні 2017 року в пункті пропуску «Гоптівка» харківські митники з допомогою службового собаки Любомира виявили «коноплю», яка була прихована в буханці білого хліба.

Того ж місяця незвичайні цукерки провозили автобусом «Костянтинівка – Москва». Службовий собака Любомир спрацював на одного з пасажирів, який перевозив 230 грамів «травички» у пакеті в упаковках від цукерок.  

Ще однією цікавою схованкою для «травички» була качка. У лютому 2017 року  «фаршировану качку» із 300 грамами марихуани переміщував один із пасажирів автомобілю, який прямував з Кривого Рігу до Москви. І знов спрацював службовий собака митників Любомир.  

У червні «кіндер сюрприз» із сюрпризом провозили в пункті пропуску «Гоптівка». В ході огляду автівки на підлозі біля сидіння водія у барсетці серед інших речей у контейнері з-під іграшки «кіндер сюрприз» було виявлено згорток фольги, в якому знаходилось 11 грамів канабісу.  

У серпні майже 70 грамів марихуани винахідливий пасажир авто приховав в цибулі. При огляді його дорожньої сумки було виявлено пакет з п’ятьма цибулинами, дві з яких були склеєні, а всередині знаходились пакетики з марихуаною.  

У листопаді 2017 року 3 кг«травички» перевозили в якості «веселого сувеніру» через пункт пропуску «Гоптівка». У ході митного контролю автівки, яка рухалась в напрямку Росії, службовий собака Харківської митниці ДФС Арчі спрацював  на сумку у багажному відділенні, яку віз у якості передачі власник автомобіля. При подальшому огляді в  сумці серед ласощів було виявлено чотири коробки з-під печива «Харківський сувенір», наповнені наркотичною речовиною.

Але не лише наркотичні речовини ховали громадяни від митного контролю.

У березні 2017 року майже 2 кілограми золота виявили харківські митники в пункті пропуску «Гоптівка». Громадянка України прямувала в якості пасажирки одного з авто до Росії. Після того, як в ході проведення митного контролю в її валізі під підкладкою були виявлені золоті вироби та золотий лом у великій кількості, громадянці було запропоновано пред’явити речі, що знаходяться при ній. Жінка добровільно дістала з нижньої білизни декілька пакунків із золотом.

Того ж місяця в пункті пропуску «Гоптівка» харківськими митниками  припинено спробу незаконного вивезення майже8 кгбурштину. 36-річний мешканець Донецької області намагався вивезти «сонячне каміння», приховавши його в конструктивних порожнинах свого авто.

Відносно всіх правопорушників Харківською митницею ДФС були складені протоколи про порушення митних правил відповідно до вимог Митного кодексу України.