Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Викрито махінації Миколаївського товариства з обмеженою відповідальністю на 6,6 млн. гривень

06.03.2018 -

Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Миколаївській області спільно з обласним управлінням СБУ встановлені факти можливого привласнення бюджетних коштів.

Так, посадові особи одного з приватних підприємств Миколаївської області, зловживаючи своїм службовим становищем та використовуючи підроблені документи з реквізитами суб'єктів господарювання з ознаками "фіктивності", склали завідомо неправдиві бухгалтерські документи щодо оприбуткування у складському обліку матеріалів, як нібито придбаних від зазначених суб'єктів господарювання.

У подальшому для привласнення коштів державного підприємства, що діє на енергетичному ринку країни, порушники склали завідомо неправдиві бухгалтерські документи щодо витрачання неіснуючих матеріалів, як використаних при здійсненні будівельно-монтажних робіт на згаданому державному підприємстві.

Такі дії приватного підприємства заподіяли державі матеріальну шкоду у сумі 6,6 млн. гривень.

За даними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.

Здійснюється кримінальне провадження.