Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Запорізькі митники виявили у громадянина Таджикистану 45 кілограмів срібних гранул

05.04.2018 -

Дві валізи зі срібним товаром із Туреччини громадянин намагався незаконно ввезти на територію України.

До міжнародного аеропорту м. Запоріжжя рейсом зі Стамбулу прибув громадянин Таджикистану, який при собі мав ручну поклажу і дві валізи багажу. При проходженні митного контролю в VIP-приміщенні на запитання митників він заявив, що не має при собі товарів, які підлягають обов’язковому письмовому декларуванню. Але після проведення перевірки багажу апаратом "Rapiscan" та його митного огляду у валізах під особистими речами були виявлені гранули сріблясто-білого кольору загальною вагою 45 кілограмів.

Вони знаходились у семи чорних пакетах та двох мішечках із маркуванням"SAF 99.9, NET 10 kg", які були приховані від митного контролю.

Згідно з постановою Правління НБУ №148 від 27.05.08 "Про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України" фізичні особи мають право ввозити в Україну банківські метали (у тому числі срібло) вагою, що не перевищують 500 грамів у вигляді зливків і монет на умовах письмового декларування митному органу. Банківські метали вагою, що перевищують зазначену норму, мають право ввозити в Україну виключно уповноважені банки.

За вказаним фактом складено протокол про порушення митних правил, товар тимчасово вилучено до рішення суду.