Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Хмельниччині відбулися ІV Міжнародні змагання кінологічних команд «Україна-2018»

18.05.2018 -

У Хмельницькому під егідою Державної фіскальної служби України на базі Регіонального кінологічного навчального центру Всесвітньої митної організації проходили ІV Міжнародні змагання кінологічних команд «Україна-2018» з пошуку наркотичних засобів, зброї, набоїв та тютюнових виробів.

Участь у змаганнях взяла 31 кінологічна команда з  дев’яти  країн світу: Республіки Білорусь, Республіки Польща, Словацької Республіки, Республіки Молдова, Республіки Австрія, Республіки Болгарія, Латвійської Республіки, Грузії.

 Україну представляли команди Державної фіскальної служби України, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Національної Гвардії, Державного підприємства міжнародних авіаліній «Бориспіль».

«Ці змагання дозволили ще більше зміцнити нашу співпрацю з митними органами країн-учасниць, обмінятися досвідом та підвищити професійний рівень кінологічних команд у протидії незаконному переміщенню товарів через кордон. Участь у турнірі відповідає найвищим стандартам Всесвітньої митної організації і засвідчує, що українська сторона в особі її Регіонального кінологічного навчального центру ВМО є її надійним партнером. Адже це єдиний в Україні центр такого рівня і лише дев'ятий у світі. Ми тренуємо кінологічні команди не лише для митників, а й для усіх правоохоронних органів України й інших країн ЄС. Новинкою є тренування на виявлення незаконного обігу бурштину та валюти», - зазначив директор Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС Андрій Войцещук.

На думку організаторів Міжнародних змагань, проведення цього заходу на такому представницькому рівні, за участю поважних зарубіжних гостей та провідних фахівців силових відомств України піднімає рівень безпеки і створює прекрасні можливості для ділового спілкування та обміну досвідом.

«Мене вразив високий професійний рівень змагань, кінологічні команди змагалися у швидкому пошуку зброї, наркотиків та тютюну і все вирішували секунди. Загалом кінологічна служба - це фантастичний інструмент для боротьби з організованою злочинністю, особливо це стосується вилучення готівкових коштів. У Європейському Союзі завдяки пошуковим собакам вилучають мільйони євро. В Україні поки що кінологічних команд, які спрямовані на цю роботу, бракує", - розповів керівник стратегічного компоненту реформування сектору цивільної безпеки Консультативної місії ЄС Річард Брайан.

Учасники змагань щиро зізнавалися, що до такого масштабного турніру тренуються роками. А ще із задоволенням розповідали про своїх вихованців, про те, що навіть, якщо і не посядуть високі місце у змаганнях, то розчаровуватися не будуть. Тому що важливим є дух змагань, дружня атмосфера та обмін досвідом. Також говорили про те, що їхні німецькі та бельгійські вівчарки, лабрадори-ретрівери, малінуа та спаніелі - вірні і непідкупні, вміють розуміти без слів і вони усі обов‘язково прибудуть для участі на наступні кінологічні змагання в Україну.

За підсумками ІV Міжнародних змагань кінологічних команд «Україна-2018» кращими  стали:

 

Група з пошуку наркотичних засобів:

1 місце - Віталій Фролов зі службовим собакою «Ілля Аміго» - представник Державної фіскальної служби України;

2 місце - Тарас Куба зі службовим собакою «Камея Райт Гард» - представник Національної поліції України;

3 місце - Стефан Хуттерер зі службовим собакою «Када» - представник Республіки Австрія.

 

Група з пошуку тютюнових виробів

1 місце - Модріс Нартішс зі службовим собакою «Гарі» - представник Латвійської Республіки;

2 місце - Мартін Хьодл зі службовим собакою «Ріско» - представник Республіки Австрія;

3 місце - Володимир Захарко зі службовим собакою «Дунай» - представник Республіки Молдова.

 

Група з пошуку зброї та набоїв:

1 місце - Павло Малий зі службовим собакою  «Кенді» - представник Національної гвардії України;

2 місце - Микола Кривоніс зі службовим собакою «Грім» - представник Служби авіаційної безпеки «Бориспіль»

3  місце - Петро  Вировець зі службовим собакою «Бім» - представник Державної фіскальної служби України.

Переможців нагороджено кубками, грамотами та цінними подарунками.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Хмельниччині відбулися ІV Міжнародні змагання кінологічних команд «Україна-2018»