Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У пункті пропуску «Бориспіль» попереджено спробу незаконного ввезення партії брендового одягу

13.06.2018 -

Співробітниками Департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії спільно з посадовими особами Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС попереджено спробу незаконного переміщення через митний кордон України в пункті пропуску «Бориспіль» партії одягу відомих торгових марок Fendi, Yves Saint Laurent, Dolce&Gabbana.

Ввезти партію брендового одягу вартістю понад 300 тис. грн без сплати належних митних платежів намагалась громадянка України, яка прилетіла із США. Товар ввозився для продажу в одному з відомих магазинів у Києві.

Для проходження митного контролю громадянка обрала спрощену систему - «зелений коридор»,  чим заявила про те, що переміщувані нею через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, а також не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації громадянка не оформлювала та не подавала, з приводу декларування переміщуваних товарів  до інспекторів митниці не зверталась.

 За вказаним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 471 Митного кодексу України.

Громадянка визнала свою провину, до державного бюджету вже додатково сплачено митних платежів у розмірі 88 тис. грн.