Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У ДФС привітали юристів з професійним святом

08.10.2018 -

З нагоди професійного свята в ДФС привітали працівників юридичного напряму. Сьогодні в органах фіскальної служби працюють майже 1,4 тис. працівників, до обов’язків яких належить правовий супровід діяльності служби, відстоювання інтересів ДФС та держави в цілому в судах.

«Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без юридичної допомоги. Усвідомлення відповідальності та примноження традицій вашої професії є запорукою формування фахівців високого рівня, здатних вирішувати економічні та інші проблеми сьогодення», – наголосив в.о. Голови ДФС Олександр Власов.

За його словами, завдяки фаховому рівню юристів служби останнім часом спостерігається тенденція до зменшення кількості справ за участі органів ДФС, натомість суми позовних вимог по них збільшуються.

Так, на сьогодні на користь органів ДФС вирішено понад 60% від загальної кількості розглянутих судами справ. До бюджету з початку року надійшло майже 2 млрд грн. за результатами розгляду судових справ на користь ДФС.

Крім того, завдяки зусиллям працівників юридичного напряму служби створено ефективний механізм оскарження висновків комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкових накладних або про відмову в такій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних. Завдяки цьому кількість скарг зменшилась на 46%, що свідчить про позитивні зміни в роботі СМКОР та відповідно зменшення навантаження на платників податків.

«Ми розуміємо, що відстоювання у судах інтересів держави – це справа репутації та іміджу служби. І це одне з ключових завдань ДФС. Тому робимо все можливе для залучення фахових юристів до наших лав», – підкреслив Олександр Власов.

З нагоди свята найкращих працівників юридичного напряму було відзначено за професійні досягнення та успіхи у роботі.