Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Віктор Кривіцький: За час реалізації експериментального проекту фактичні надходження митних платежів зросли на 31,3 млрд грн

27.11.2018 -

За час реалізації експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів (з 21 червня по 26 листопада 2018 року) до державного бюджету перераховано 173,8 млрд грн митних платежів. Про це повідомив під час виступу на Всеукраїнському з’їзді легкої промисловості в.о. заступника Голови ДФС Віктор Кривіцький.

За його словами, порівняно з відповідним періодом минулого  року фактичні надходження зросли на 31,3 млрд грн.

«За час реалізації цього експериментального проекту саме по товарах легкої промисловості спостерігається найбільше зростання обсягів імпорту та митних платежів. Це свідчить про збільшення офіційного імпорту, у тому числі за рахунок ефективної протидії незаконному ввезенню товарів», - зазначив Віктор Кривіцький.

Так, обсяг імпорту трикотажного одягу збільшився у 3 рази, текстильного одягу – у 3,1 раза, взуття – у 2 рази, трикотажного полотна – у 2,4 раза. Відповідні митні платежі по цим товарам зросли у 1,8 – 2,2 раза.

«Завдяки заходам з протидії  незаконному переміщенню через митний кордон України товарів легкої промисловості митницями ДФС з початку 2018 року припинено 163 спроби переміщення таких товарів з порушенням митних правил, вилучено товарів на суму понад 42 млн грн», - повідомив Віктор Кривіцький.

Більше половини порушень виявлено на західній ділянці державного кордону України. Зокрема, на кордоні з країнами ЄС митницями ДФС припинено 125 спроб переміщення товарів легкої промисловості з порушенням митного законодавства України, вилучено товарів на суму 36,1 млн грн. З них – на кордоні:

-  з Польщею 101 факт на суму 25,2 млн грн,

- з Румунією 19 фактів на суму 10,6 млн грн,

- з Угорщиною та Словаччиною – 5 фактів на суму 300 тис. грн.

Крім того, у пунктах пропуску морського сполучення Одеською та Херсонською митницями ДФС припинено 8 спроб незаконного переміщення через митний кордон України товарів легкої промисловості на суму понад 1 млн грн.