Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Деклараційна кампанія - 2019: електронні ключі отримали в ДФС представники тренерського штабу та капітан команди київського «Динамо»

17.04.2019 -

Під час деклараційної кампанії у квітні до органів фіскальної служби традиційно звертаються громадяни, які мають популярність в нашій країні. Відомі артисти, діячі культури, науковці, спортсмени заповнюють свої декларації про доходи, отримані у минулому році, даючи тим самим приклад всім українців.

У ДФС цього тижня зустрічали представників футбольного клубу «Динамо». Спочатку молоді гравці команди «U-19» та тренери ДЮФШ «Динамо» отримали електронні ключі, які дають змогу подати декларацію в електронному вигляді, а сьогодні до них долучилися й представники тренерського штабу «Динамо» та один з гравців основного складу команди.

«Зараз триває деклараційна кампанія доходів, отриманих у 2018 році. Враховуючи зайнятість наших спортсменів та напружені тренування в рамках Чемпіонату України, ми запропонували їм спростити подачу декларацій і отримати електронний цифровий підпис. ЕЦП, який вони сьогодні отримали буквально за кілька хвилин, суттєво спрощує взаємовідносини платника і держави, платника і податкових органів», – зазначив в.о. Голови ДФС Олександр Власов.

Олексій Михайличенко, Володимир Веремієв, Михайло Михайлов та Сергій Сидорчук отримали свої кваліфіковані електронні підписи. Тепер їм подавати декларацію про майновий стан і доходи, використовуючи сервіси ДФС, буде швидко і зручно. Крім того, електронні сервіси дають можливість через Електронний кабінет переглядати об’єкти, які оподатковуються податком на майно з фізичних осіб, сформовані податкові повідомлення-рішення та необхідні платіжні реквізити для сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, плати за землю, а також отримувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, відомості про отримані доходи тощо. Завдяки гаджетам, якими сьогодні користується практично все населення, зробити це можна будь-де та у будь-який час.

Більше того, процедура отримання електронного ключа надзвичайно проста та не потребує багато часу. Швидкість в отриманні такої послуги в ДФС відзначили і представники «Динамо».

«Електронний цифровий підпис вивільнить час. Так нам буде набагато зручніше, адже ми йдемо в ногу з часом і без електронізації процесів вже неможливо уявити своє життя, - вважає спортивний директор «Динамо» Олексій Михайличенко. – А про важливість сплати податків, мабуть і говорити не варто. Податки наповнюють державну казну і мені приємно, що наша молодь свідомо ставиться до цього, адже розуміє, що податки – основа держави».

Нагадуємо, що останній день подачі декларації про майновий стан і доходи – 2 травня 2019 року.