Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Надання розстрочень зі сплати ПДВ на імпорт обладнання для власного виробництва (cтатистика на 01.11.2019)

13.11.2019 -

Відповідно до пункту 65 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України та Порядку надання розстрочення сплати податку на додану вартість та застосування забезпечення виконання зобов’язань під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 85 до митниць ДФС подано 348 заяв платників податків. 

За результатами розгляду поданих заяв:

по 212 – прийнято рішення про надання розстрочення,у т.ч. за погодженням з ДФС – 77. Загальна сума розстрочення сплати ПДВ у валюті контракту становить 13874 тис. Євро та 1502 тис. дол. США.; при цьому майже 80% всіх прийнятих рішень про надання розстрочення сплати ПДВ із терміном 24 місяці;

по 84 – надано відмову у прийнятті рішення через недотримання обов’язкових вимог, визначених Порядком:зокрема, через наявність у підприємства податкового боргу, неподання необхідних документів або інформації про предмет контракту (відсутні відомості, необхідні для перевірки правильності класифікації товарів (коду за УКТЗЕД)) або суму контракту (що унеможливлює здійснити перевірку зазначеної вартості товару);

по 49 – відкликано платниками та здійснено митне оформлення без розстрочення ПДВ;

3 заяви на звітну дату ще знаходяться на розгляді. 

Зазначимо, що за 24 наданими рішеннями про розстрочення сплати ПДВ платниками податку вже виконано зобов’язання у повному обсязі. Загальна сума – 49,9 млн. грн. 

В розрізі митниць ДФС найбільшу суму розстрочень ПДВ у валюті контракту надано:

Київською митницею ДФС – 2 735 тис. Євро та 712,5 тис. дол. США,

Харківською митницею ДФС – 2 632,5 тис. Євро,

Рівненською митницею ДФС – 1 986 тис. Євро,

Хмельницькою митницею ДФС – 1 628тис. Євро та 185,5 тис. дол. США,

Дніпропетровською митницею ДФС – 1 380 тис. Євро. 

На 1 листопада 2019 року фактично здійснено митне оформлення обладнання за 197 прийнятими рішеннями про надання розстроченням сплати ПДВ на суму понад 429 млн. грн.

Надано розстрочення сплати ПДВ при ввезенні обладнання для власного виробництва підприємствами легкої промисловості, металообробної промисловості, харчової промисловості, будівельної галузі, виробниками медичного обладнання та виробниками скловиробів.