Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

В ДФС зустріли 16 ротацію працівників податкової міліції, які повернулись із зони проведення ООС

28.02.2020 -

Сьогодні, в. о. Голови ДФС Сергій Солодченко привітав 105 офіцерів податкової міліції, серед яких 3 жінки, які повернулись із зони проведення операції Об’єднаних сил.

«На щастя всі живі та здорові. Ви з гордістю та почуттям якісно виконаного обов’язку повертаєтесь до своїх рідних домівок», – звернувся Сергій Солодченко до колег.

Він повідомив, що протягом 16 ротації, за сумлінну та бездоганну службу, проявлені при цьому високий професіоналізм і самовідданість 22 працівникам оголошено подяку та 15 працівникам керівництвом ДФС присвоєно дострокові спеціальні звання.

Загалом, 1573 працівники податкової міліції, в тому числі 48 жінок, пройшли службу в зоні АТО та ООС. Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» заохочено 598 працівників, подякою ДФС – 345 працівників, дострокові спеціальні звання присвоєно 397 працівникам.

«17 ротація підрозділів оперативного забезпечення зон проведення АТО ДФС вже проходить службу на Сході країни. Бажаємо їм сумлінно виконувати свої обов’язки та з честю захищати економічні інтереси Держави. А всім вам, хто сьогодні повернувся до дому, бажаю злагоди, миру та любові. Бережіть себе та свої родини», – підсумував очільник ДФС.