Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Сергій Солодченко: Ми перезавантажуємо Службу та оновлюємо її керівний склад

08.04.2020 -

Сьогодні, під час відео-селекторної наради за участі регіональних підрозділів, в.о. Голови ДФС Сергій Солодченко представив колективу новопризначених очільників структурних підрозділів ДФС.

Так, першим кроком кадрового перезавантаження Служби стало призначення наступних керівників:

 - начальник Головного управління оперативно-розшукової діяльності ДФС  – Ткаченко Володимир Миколайович;

 - начальник Головного слідчого управління ДФС – Беспалов Максим Олександрович;

 - начальник Головного управління власної безпеки ДФС – Кононенко Сергій Васильович.

«В нас затверджено новий штатний розпис ДФС. Починаються призначення. Сьогодні – це тільки перший крок. Вважаю, що новопризначені керівники будуть професійно та гідно виконувати свої обов’язки. Найближчим часом буде визначено очільників й інших напрямів», – зазначив Сергій Солодченко.

Він зосередив увагу присутніх на недопущенні неправомірного тиску на суб’єктів реального сектору економіки. Та, водночас, посиленні боротьби з особами та групами осіб, які займаються мінімізацією податкових зобов’язань, податковим шахрайством з ПДВ та незаконним обігом підакцизних товарів.

Крім того, очільник ДФС попередив особовий склад територіальних органів та центрального апарату ДФС про суворе дотримання законності та недопущення дій, які підпадають під ознаки корупційних порушень.

«Звертаюсь до всіх – не перетворюйте виконання функцій держави на бізнес. Так не може бути. Після закінчення карантину, ми ініціюємо проведення спільної наради з представниками Офісу Генерального прокурора, ДБР та НАБУ з питань протидії корупції», – акцентував Сергій Солодченко.