Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Показниками ефективності роботи ДФС стануть забезпечення відшкодування збитків та притягнення до відповідальності винних осіб

09.04.2020 -

Основні пріоритети та акценти в роботі органів ДФС обговорили вчора керівники територіальних підрозділів та центрального апарату Служби в режимі відео-селекторної наради.

Так, робота оперативних підрозділів повинна бути налаштована на результативність. За всіма виявленими правопорушеннями мають бути відкриті кримінальні провадження, які обов’язково спрямовані до суду з обвинувальними актами. Це можливо завдяки якісному супроводженню кримінальних проваджень оперативним блоком.

Слідчі підрозділи мають зосередити увагу на дотриманні законності під час внесення відомостей до ЄРДР, поводження з речовими доказами та проведення слідчих дій у відношенні категорій осіб, стосовно яких існують особливості здійснення досудового розслідування,зокрема, адвокатів та народних депутатів.

Крім того, необхідно приймати своєчасні законні рішення по матеріалах, які надходять з інших служб, зокрема, Державної служби фінансового моніторингу.

Всі дії керівного та особового складу податкової міліції мають бути виваженими та законними. В результаті це сприятиме досягненню основних ключових показників ефективності роботи ДФС: забезпечення відшкодування спричинених збитків та притягнення до відповідальності осіб, винних у скоєні злочинів.