Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Вінниччині вилучено майже 30 тон незаконно виготовленого спирту та алкогольної продукції

24.04.2020 -

Слідчими ГУ ДФС у Вінницькій області спільно з працівниками УСБУ у Вінницькій області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури припинено діяльність 2 «підпільних цехів» із незаконного виготовлення алкогольних напоїв.

Під час досудового розслідування кримінального провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України встановлено, що група осіб організувала масове незаконне виготовлення алкогольних напоїв. Фальсифікат вироблявся у складських приміщеннях шляхом змішування спирту, води та додавання відповідних харчових добавок (цукру, лимонної кислоти).

В подальшому дану продукцію розливали у пластикові пакети з кранами типу «bag in box» та поміщали в паперові упаковки під виглядом іноземних торгових марок, надаючи їм вигляд товарної продукції, яка нібито виготовлена в заводських умовах. Реалізовувався фальсифікат через одну зі служб кур’єрської доставки.

На підставі ухвал суду проведено 3 обшуки за місцями виготовлення фальсифікату. В результаті вилучено понад 20 тон незаконно виготовленого спирту, готову продукцію об’ємом понад 9,7 тон орієнтовною міцністю 40%, обладнання для незаконного виготовлення та пакування алкогольних виробів (насоси, пістолети для склеювання, ваги, пусті бочки, лимонна кислота, та інше знаряддя), комп’ютерну техніку та чорнові записи. Крім того, вилучено транспортний засіб, яким перевозили продукцію.

Наразі вживаються заходи до встановлення всіх осіб, причетних до діяльності такого «бізнесу». Досудове слідство триває.