Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Київщині припинено виробництво фальсифікату під виглядом відомих іноземних брендів

20.05.2020 -

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинено діяльність підпільного виробництва фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів з недоброякісної сировини.

 В рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України встановлено, що фальсифікат виготовляли під виглядом відомих іноземних брендів. В подальшому зазначена продукція реалізовувалась через мережу Інтернет.

У передбаченому чинним кримінальним процесуальним законодавством України порядку проведено невідкладний обшук у нежитловому приміщенні, де ділками організовано незаконне виготовлення лікеро-горілчаної продукції. За результатами обшуку вилучено партію фальсифікату об’ємом понад 3000 літрів, розфасованого в упаковки типу «bag-in-box», 800 літрів сировини (спирту) в пластикових бочках, а також обладнання, призначене для масового виробництва такої продукції.

Наразі вживаються заходи зі встановлення джерел надходження сировини для виготовлення фальсифікату та кола осіб, причетних до вказаної незаконної діяльності з метою притягнення їх до передбаченої законом відповідальності.