Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

ДФС спільно з СБУ викрито фінансові махінації з бюджетними коштами при будівництві доріг

05.06.2020 -

Співробітниками Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ та Слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників ДФС під процесуальним керівництвом Офісу генерального прокурора викрито фінансові махінації з бюджетними коштами транспортної галузі при будівництві у 2018-2019 роках доріг, у результаті яких бюджетом недоотримано понад 30 млн. грн.

За версією слідства, представниками однієї з великих підрядних організацій, якою систематично виконувались підрядні і субпідрядні роботи під час будівництва і ремонту доріг державного і місцевого значення загального користування, організовано протиправний механізм, що передбачив виведення частини з отриманих бюджетних коштів у «тіньовий» сектор економіки з використанням реквізитів компаній-контрагентів, зареєстрованих на підставних осіб, з метою подальшого заволодіння грошима. Протиправна схема чітко координувалась службовими особами «горе-підрядника».

З метою вилучення доказів функціонування злочинної схеми оперативно-слідчою групою СБУ та ДФСУ під процесуальним керівництвом Офісу генерального прокурора 4 червня поточного року проведені масштабні обшуки у Харківській, Полтавській областях та в місті Києві.

Під час проведення процесуальних дій отримано фінансові та бухгалтерські документи, що підтверджують проведення фіктивних фінансових операцій, печатки вітчизняних та іноземних компаній, з використанням яких обготівковувались бюджетні кошти, а також вилучено готівку у сумі понад 17 млн. грн., законність якої не підтверджено.