Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Дніпропетровщині припинено діяльність центру мінімізації платежів, яким легалізовано 450 млн гривень

24.06.2020 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області за процесуального керівництва прокуратури Дніпропетровської області припинили діяльність центру мінімізації платежів до бюджету, який протягом 2018 – 2020 років через фіктивні підприємства легалізував понад 450 млн гривень.

В рамках досудового розслідування за статтями 212 ч.1, ч.5 ст. 27, 212 ч.3 Кримінального кодексу України встановлено, що функціонування центру організували декілька осіб, здійснюючи незаконну діяльність по наданню послуг з ухилення від сплати податків підприємствам реального сектору економіки Дніпропетровської, Київської, Харківської та Полтавської областей.

Зловмисники документально оформлювали безтоварні фінансові операції. Потім, на рахунки підприємств з ознаками фіктивності, переводились кошти за нібито придбані товари та послуги від реального сектору економіки. В подальшому, з розрахункових рахунків знімали готівку та передавали її своїм клієнтам. За свої послуги зловмисники отримували 12% (від 450 млн гривень).

В ході проведення санкціонованих обшуків вилучено оригінали фінансово-господарських документів, близько 200 печаток та штампів підприємств з ознаками фіктивності, 147 тисяч гривень готівки фіктивних суб’єктів господарювання тощо. На рахунках фіктивних суб’єктів господарювання арештовано 625 тис. гривень.

Слідчі дії тривають.