Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 8,1 мільйонів гривень надійде до бюджету від реалізації вилученої під час обшуку електроніки

25.06.2020 -

Наприкінці 2018 року співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві в рамках кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, яке розслідується прокуратурою міста Києва, було проведено обшук на митниці у Міжнародному аеропорту «Бориспіль», під час якого було вилучено товари відомого виробника електроніки, а саме мобільні телефони, планшети та фітнес-браслети.

Із залученням представника правовласника торгівельної марки слідчими прокуратури міста Києва  рамках кримінального провадження було доведено, що вказані товари є контрафактними, у зв’язку з чим слідчим суддею було задоволено клопотання про накладення арешту на вилучене майно.

В подальшому, за клопотанням прокуратури міста Києва, вказані товари були передані для реалізації Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

За результатами електронних торгів ДП «СЕТАМ» наприкінці травня п.р. вказане майно реалізовано на загальну суму понад 8,1 млн.грн.

За клопотанням прокуратури міста Києва на підставі рішення Дніпровського районного суду м. Києва від 19.06.2020 до вказаних грошових коштів застосована спеціальна конфіскація.

На даний час Національним агентством здійснюється звернення даних коштів на користь Державного бюджету України.