Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Голова правління одного з підприємств Вінниччини відшкодував 1,8 млн гривень завданих державі збитків

25.06.2020 -

Слідчими ГУ ДФС у Вінницької області під процесуальним керівництвом прокуратури області до суду направлено кримінальне провадження за ч.1 ст. 212-1 Кримінального кодексу України щодо керівника одного з підприємств регіону, яке спеціалізується на виробництві залізобетонних конструкцій для будівництва.

Під час розслідування встановлено, що упродовж лютого-червня 2019 року голова правління не в повному обсязі сплачував до державного бюджету єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ). При цьому, він достовірно знав, що на рахунок підприємства, від здійснення фінансово-господарської діяльності, надходять кошти у розмірі, достатньому для своєчасної та повної сплати обов’язкових платежів до бюджету. Такі дії призвели до ухилення від сплати ЄСВ у розмірі 1,8 млн гривень.

Завдяки вжитим в ході слідства заходам, завдані державі збитки відшкодовані у повному обсязі. У зв’язку з цим до суду скеровано кримінальне провадження з клопотанням про звільнення вищевказаної особи від кримінальної відповідальності.