Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сергій Солодченко: Працюємо не на кількість, а на якість

20.07.2020 -

На цьому наголосив виконуючий обов’язки Голови ДФС Сергій Солодченко під час розширеної робочої наради щодо підведення підсумків діяльності податкової міліції за І півріччі 2020 року, яка відбулась 17 липня в Києві за участі представників всіх територіальних органів ДФС.

«Час, суспільство та бізнес вимагають від ДФС змін. Саме тому, ми змінюємо філософію роботи податкової міліції – виконуємо свої функції без зайвого впливу на білий бізнес, зосереджуючи увагу на боротьбі з тіньовиками», – наголосив очільник служби.

Він, також, нагадав, що кількісні показники в роботі йдуть у минуле. Необхідно ставити акцент не на кількості зареєстрованих проваджень, проведених обшуків та складених протоколів. Головне – це фінансовий результат, який ДФС дає державі.

«Всі питають не за кількість проваджень, які ми зареєстрували, а за кількість грошей, які потрапили в державний бюджет. Тому, треба переформатувати підходи в роботі – відходити від практики орієнтування на кількісні показники та зосереджувати зусилля на якісних. Тобто, на направленні кримінальних проваджень до суду та відшкодуванні до бюджету завданих державі збитків», - повідомив Сергій Солодченко.

В ході підсумкової наради Сергій Солодченко представив колективу заступника Голови Державної фіскальної служби України Ігоря Орленка, призначеного на посаду розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 липня 2020 року № 831-р.

Загалом, на нараді було поінформовано про результати роботи відомства у I півріччі 2020 року. Керівники кожних територіальних управлінь ДФС доповіли про стан справ в регіонах та поінформували про напрацювання у протидії економічним злочинам.

У підсумку заходу були окреслені головні акценти у діяльності Державної фіскальної служби України до кінця року, серед яких: неухильне дотримання букви закону при проведенні слідчих дій; забезпечення фінансового результату роботи; відпрацювання тяжких та особливо тяжких злочинів, в тому числі за провадженнями про ухилення від сплати податків та стосовно організованих злочинних груп; нетерпимість до проявів корупції; кадрові та інші питання.

«Звертаюсь до присутніх – необхідно довести озвучені вимоги до особового складу на місцях та налаштувати всіх до роботи. В минулому залишилась робота на кількісні показники. Сьогодні ми орієнтуємось на якість. Також, в минулому мають залишитись внутрішні розбіжності та конкуренція. Ми всі один колектив, який працює на єдиний результат», – підсумував Сергій Солодченко.

Нагадаємо:

За пів року податковою міліцією направлено до суду 611 кримінальних проваджень та забезпечено відшкодування майже 484 млн гривень збитків.