Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Києві виявлено канал збуту незареєстрованих в Україні лікарських засобів серцево-судинної та онкологічної групи

30.07.2020 -

Співробітниками слідчого управління ГУ ДФС у м. Києві спільно з оперативними співробітниками ГУ БКОЗ СБ України під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва виявлено канал збуту незареєстрованих в Україні лікарських засобів серцево-судинної та онкологічної групи.

Досудове розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків здійснюється щодо групи осіб, які налагодили постачання в Україну зазначених лікарських засобів з Російської Федерації, Республіки Туреччина та країн Європи.  Доставка препаратів відбувалась автомобільним транспортом та міжнародним авіасполученням. З метою подальшої реалізації незареєстрованих лікарських засобів було створено ряд Інтернет-магазинів, які спеціалізуються на продажу вказаних препаратів на адресу покупців. При цьому жодних податків до державного бюджету не сплачується.

28.07.2020, під час проведення ряду санкціонованих обшуків, виявлено та вилучено близько 2 500 упаковок фармацевтичних препаратів імпортного походження на загальну суму 3 млн гривень, Препарати не мали наявних дозвільних документів та документів щодо фактичного їх придбання. Також, вилучено грошові кошти, банківські картки, технічні прилади (мобільні телефони, ноутбуки, флеш-носії) та чорнові записи, якими користувались фігуранти протиправної діяльності.

Розслідування триває. Вживаються заходи щодо встановлення всіх причетних до протиправної діяльності осіб, притягнення їх до кримінальної відповідальності та відшкодування завданих державі збитків.