Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Тернопільщині направлено до суду кримінальне провадження стосовно депутата районної ради, який виготовляв фальсифіковані ЛГВ

30.07.2020 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Тернопільській області, під процесуальним керівництвом прокуратури області з обвинувальним актом до суду направили кримінальне провадження стосовно депутата районної ради, який виготовляв контрафактні підакцизні товари.

Так, під час розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.199, ч.1,2 ст.204 КК України встановлено місцевого жителя, який є діючим депутатом районної ради.

Вказаний громадянин протягом 2019-2020 років здійснював незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут місцевим мешканцям незаконно виготовлених алкогольних напоїв відомих торгових марок, обклеєних підробленими марками акцизного податку. 

За результатами обшуків, проведених за місцями виробництва, накопичення та зберігання фальсифікату, з незаконного обігу вилучено 6,9 тис. літрів спирту, 880 літрів фальсифікованих ЛГВ та 630 підроблених марок акцизного податку.