Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сергій Солодченко: На COVID-19 в ДФС захворів вже 21 співробітник.

03.09.2020

Виконуючий обов’язки Голови Державної фіскальної служби України Сергій Солодченко провів відеоселекторну нараду за участі керівників територіальних органів відомства, на якій акцентував увагу на необхідності проведення активної профілактичної роботи всередині колективів.

На початку засідання він наголосив на необхідності антикорупційної профілактичної роботи, суворого дотримання принципів професійної етики, норм законодавства та засад не втручання в роботу сумлінного бізнесу. А також, стосовно профілактичних заходів, пов’язаних з недопущенням розповсюдження коронавірусу.

«Ситуація з поширенням вірусу COVID-19 погіршується майже з кожним днем не тільки в країні, але й в Службі. Станом на ранок 3 вересня маємо 21 підтверджений випадок захворювання працівників ДФС на коронавірус. Всі хворі перебувають на лікуванні та самоізоляції», – розповів Сергій Солодченко.

Статистика виглядає наступним чином:

- Центральний апарат – 2;

- Волинська область – 1;

- Дніпропетровська – 1;

- Івано-Франківська – 3;

- Луганська – 2;

- Львівська – 1;

- Миколаївська – 1;

- Полтавська – 1;

- Тернопільська – 2;

- Харківська – 1;

- Хмельницька – 1;

- Чернівецька – 2;

- м. Київ – 1;

- Офіс великих платників податків – 2.

 

Очільник ДФС нагадав керівникам територіальних органів щодо необхідності забезпечити весь особовий склад податкової міліції засобами індивідуального захисту, наголосив на необхідності звертатись до лікаря у разі відчуття ознак хвороби та йти на самоізоляцію, якщо відбулось контактування із захворівшими. Також, Сергій Солодченко нагадав про дію розпорядження ДФС щодо скасування проведення особистого прийому громадян, обмеження доступу до адміністративних приміщень ДФС, а також нагадав про рекомендації територіальним підрозділам для дистанційного проведення досудового розслідування.

«Головне в колективах – це люди – їх здоров’я та безпека! Думайте не тільки про себе, а й про своїх рідних та близьких,  про тих, з ким працюєте. Будьте відповідальними та здоровими», – наголосив керівник відомства.