Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Сумщині викрито неліцензійне виробництво етилового спирту

08.09.2020 -

Податковою міліцією ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури області у кримінальному провадженні повідомлено про підозру керівнику одного з підприємств обласного центру, його заступнику та головному хіміку підприємства.

Так, в рамках кримінального провадження за ст.204 КК України встановлено, що зазначені особи, за попередньою змовою, організували на території м. Суми масове незаконне виробництво підакцизних товарів – спирту етилового. Під виглядом необлікованої рідини така продукція використовувалась для подальшого виготовлення спиртовмісної продукції, яка не є підакцизною. Це надавало змогу уникнути необхідності отримання відповідної ліцензії.

В результаті проведеного обшуку за місцем розташування підпільного цеху вилучено 10 тисяч літрів сировини (розчинника), 200 літрів спирту, тару для його зберігання та обладнання для незаконного виготовлення спирту. Також було вилучено вантажний автомобіль марки «MAN», яким здійснювалось перевезення сировини та спирту. Загальна вартість вилученого майна складає близько 3 млн гривень.

Наразі дії вказаних осіб додатково кваліфіковано за ч.3 ст.28 КК України, як вчинення злочину у складі організованої групи та матеріали кримінального провадження за підозрою організатора і двох співучасників готуються для скерування до суду.