Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податкова міліція продовжуватиме ефективно виконувати свої обов’язки

11.09.2020 -

На цьому, сьогодні, в ході робочої відеоселекторної наради з керівниками територіальних підрозділів відомства наголосив виконуючий обов’язки Голови Державної фіскальної служби України Сергій Солодченко.

«Не зважаючи на прийняття Верховною Радою України у першому читанні проєкту закону про Бюро економічної безпеки, робота фіскальної служби продовжується. Податкова міліція має й надалі ефективно виконувати свої обов’язків», – зазначив керівник ДФС

За його словами, особовому складу податкової міліції необхідно зосередитись на якісному відпрацюванні кримінальних проваджень зі спрямуванням матеріалів до суду та  відшкодуванням завданих державі збитків.

В ході наради були окреслені пріоритети оперативно-службової діяльності, на які необхідно звернути посилену увагу слідчим та оперативним підрозділам податкової міліції територіальних підрозділів ДФС. Серед них:

- перевірка інформації про використання суб’єктами господарювання бюджетних коштів;

- відпрацювання центрів мінімізації платежів;

- виявлення фактів ненадходження коштів від проведення приватизації, оренди чи відчуження державного майна;

- протидія нелегальному виробництву, зберіганню та реалізації спирту та лікеро-горілчаної продукції.    

Підсумовуючи зазначене, Сергій Солодченко вчергове акцентував увагу колег на необхідності дотримання законності під час проведення оперативних заходів та слідчих дій.

«Мені щодня телефонують на ПЛІД. Сьогодні вже було кілька дзвінків стосовно некоректних дій податкової міліції столиці під час проведення ними обшуків. Втрутився, вивели ситуацію в конструктивне русло. Вкотре нагадую: під час виконання своїх обов’язків – керуватись принципами поваги до кожного платника та діяти виключно в рамках закону», – наголосив в.о. Голови ДФС.

Він також закликав колектив дотримуватись протиепідеміологічних норм у зв'язку з поширенням випадків захворювання на COVID-19 та сприяти допомозі захворілим. Всім, хто контактував із захворілими, порадив проходити тестування та двотижневу самоізоляцію.