Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Машинобудівне підприємство Сумщини відшкодувало 10,2 млн гривень завданих державі збитків

17.09.2020 -

Податковою міліцією ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області встановлено факт умисного ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах.

В рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України встановлено, що керівник одного з найбільших машинобудівних підприємств з випуску устаткування для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості, завдав державі збитків на суму 10,2 млн гривень податків. Так, маючи реальну можливість перерахувати в бюджет податок на доходи фізичних осіб, нарахований при виплаті заробітної плати працівникам, в порушення діючого податкового законодавства, він, протягом 2018-2019 років, перераховував наявні на рахунках підприємства грошові кошти на інші потреби в адресу інших суб’єктів господарювання.

Завдяки заходам, вжитим працівниками податкової міліції під час досудового розслідування, завдані державі збитки відшкодовано в повному обсязі. До суду спрямовано клопотання про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності.