Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Викрито схему, яка дозволила протягом 2018-2019 років сформувати фіктивний податковий кредит з ПДВ на зальну суму 260 млн гривень

23.09.2020 -

Податковою міліцією Офісу великих платників податків ДФС під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора викрито масштабну схему ухилення від сплати податків.

Так, в ході досудового розслідування, встановлено, що рядом підприємств реального сектору економіки, які належать одному власнику, протягом 2018-2019 років сформовано схемний податковий кредит з ПДВ на зальну суму 260 млн гривень.

Представники зазначених підприємств придбавали сільсько-господарську продукцію у мешканців сіл та власників приватних садиб за готівкові кошти. В подальшому, купівлю такої продукції документально оформлювали, як начеб то придбану у підприємств – юридичних осіб. Існували ж такі підприємства лише на папері.

В ході слідчих дій було допитано керівників зазначених фіктивних компаній, які підтвердили свою непричетність до їх створення та функціонування.

В результаті було проведено обшуки на Кіровоградщині та у місті Києві. В ході обшуків вилучено готівкові кошти в сумі майже 45 млн гривень, які призначались для придбання сезонного врожаю – зернових культур. А також було вилучено 10 печаток підконтрольних підприємств та бухгалтерську документацію, яка підтверджує незаконну діяльність.

Слідчі дії тривають.