Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податковою міліцією Миколаївщини до суду скеровано кримінальне провадження щодо організованої групи, яка незаконно виготовляла та збувала алкогольні напої на території області

01.10.2020 -

На Миколаївщині, співробітниками податкової міліції спільно із Управлінням стратегічних розслідувань в Миколаївській області ДСР НП України під процесуальним керівництвом Миколаївської обласної прокуратури викрито та припинено діяльність організованої групи осіб.

Слідством встановлено чотири мешканці м. Миколаєва, які попередньо зорганізувались у стійке об’єднання для вчинення злочинів пов’язаних із незаконним виготовленням та зберіганням з метою реалізації підакцизних товарів.

Вказані особи організували на території міста Миколаєва чотири підпільних цехи, в яких виготовляли фальсифіковані алкогольні напої та в подальшому реалізовували їх на території Миколаївської області.

Під час проведення понад 20 санкціонованих обшуків за місцем здійснення незаконної діяльності вказаних осіб, виявлено та вилучено понад 4 500 літрів спирту етилового та понад 1 000 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв, ємності та обладнання для виготовлення алкогольних напоїв.

За результатом проведених слідчих дій та експертиз вилучених алкогольних напоїв, чотирьом особам оголошено підозри про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.28, ч.1 ст.204, ч.3 ст.28, ч.2 ст.204 Кримінального кодексу України.

В вересні поточного року вказане кримінальне провадження скеровано до суду з обвинувальним актом. Відповідальність за вказані правопорушення передбачена у вигляді штрафу від 85 000 до 170 000 гривень та позбавлення волі від 3 до 5 років.