Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Підприємства-імпортери природного газу Київщини відшкодували 195 млн гривень збитків

01.10.2020 -

Податковою міліцією ГУ ДФС у Київській області у вересні поточного року скеровано до суду два кримінальних провадження за підозрою в умисному ухиленні від сплати митних платежів службовими особами підприємств, які здійснюють імпорт природного газу на територію України.

В ході досудового розслідування встановлено, що обидва підприємства, упродовж 2019-2020 років, використовували ідентичну схему ухилення від оподаткування, а саме: при митному оформленні ввезення з країн Європейського Союзу на митну територію України природного газу, без виконання необхідних митних формальностей, який, в подальшому, випущено у вільний обіг, не сплатили до Державного бюджету України належні митні платежі в особливо великих розмірах. Загальний розмір завданих державі збитків склав 195 млн гривень.

Враховуючи, що завдяки вжитим у ході розслідування заходам, завдані державі збитки в сумі 195 млн гривень відшкодовані у повному обсязі, судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваних від кримінальної відповідальності.