Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

В ДФС на коронавірус захворіли 48 співробітників

05.10.2020 -

Державної фіскальної служби України закликає співробітників відомства до відповідального ставлення до власного здоров’я!

Згідно з отриманими даними, станом на 4 жовтня 2020 року, позитивні результати тестування на COVID-19 отримали 48 працівників служби. Зараз вони перебувають на лікуванні та самоізоляції.

Статистика виглядає наступним чином:

- Центральний апарат – 3;

- Волинська область – 1;

- Дніпропетровська – 3;

- Донецька – 5;

- Житомирська – 3;

- Закарпатська – 2

- Івано-Франківська – 2;

- Київська – 1;

- Луганська – 1;

- Львівська – 2;

- Рівненська – 1;

- Сумська – 1;

- Тернопільська – 3;

- Харківська – 1;

- Хмельницька – 4;

- місто Київ – 8. 

- зона проведення ООС – 7.

Згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України, алгоритм дій хворого з підозрою на COVID-19 виглядає наступним чином:  

1. По-перше, хворий, у разі появи симптомів коронавірусної хвороби, повинен звернутися до сімейного лікаря, який оцінить стан та симптоми пацієнта.

2. Далі, якщо буде необхідно, лікар відправляє до хворого мобільну бригаду, яка робить забір матеріалу для ПЛР-тесту.

3. Залежно від отриманих результатів тестування та стану пацієнта сімейний лікар визначає необхідність його госпіталізації чи самоізоляції.

Більш детальні рекомендації розміщено на сайті МОЗ України: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov.

Про актуальну інформацію щодо поширення та запобігання коронавірусу в Україні можна також дізнатись на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України за посиланням: https://covid19.gov.ua/, а також на сторінці Центру Громадського здоров’я МОЗ України: https://phc.org.ua/kontrol-zakhvoryuvan/inshi-infekciyni-zakhvoryuvannya/koronavirusna-infekciya-covid-19.

З інформацію про рівні епідемічної небезпеки на території України (зелений, жовтий, помаранчевий, червоний) можна ознайомитись за посиланням: https://reachinitiative.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=b8ea3d22c51246528abb47ef94f20edb&fbclid=IwAR0KHFOuRvgAOZjfkCyQpA1EzFUm8H.