Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На території контейнерного терміналу, розташованого в Одесі, вилучено контрабандних сигарет на суму 80 млн гривень

06.10.2020 -

Слідчими Державної фіскальної служби України спільно з Державною прикордонною службою України під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора перекрито канал нелегального постачання тютюнових виробів до країн ЄС.

В рамках  розслідування кримінального провадження за ст. 212 Кримінального кодексу України встановлено, що тютюнові вироби у кількості 4567 ящиків (2,28 мільйонів пачок),  які не відповідають чинному українському та міжнародному законодавству, прямували в митному режимі «транзит» з Республіки Білорусь до Великобританії та Республіки Північна Македонія. За інформацією, отриманою від міжнародних партнерів, одне з підприємств–отримувачей припинило своє існування, інше – подало заявку про відсутність діяльності за останній рік, а також зазначене підприємство відсутнє в реєстрі підприємств, яким надано ліцензію на виробництво, експорт та імпорт тютюнових виробів.

За результатами проведеного в період з 03 по 06 жовтня 2020 року обшуку на території одеського контейнерного терміналу з незаконного обігу вилучено зазначений вантаж, орієнтовна вартість якого складає 80 млн гривень.

Досудове розслідування триває.