Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

В.о. Голови ДФС: Цього року ми вилучили контрафактних сигарет на 94% більше, ніж минулого

06.10.2020 -

«За вісім місяців 2020 року Державна фіскальна служба вилучила 10,7 млн пачок контрабандних та контрафактних цигарок та 164 тони тютюну на суму 691,2 млн гривень. Торік за аналогічний період було вилучено 9,4 млн пачок і 64,7 тон тютюну на понад 350 млн грн. Тобто в грошовому еквіваленті цьогорічні показники майже на 94% кращі, ніж за аналогічний період 2019 року», – розповів в інтерв’ю виданню «Економічна правда» керівник ДФС Сергій Солодченко.

За його словами, джерелом більшості вилученої продукції є Інтернет. Зокрема, у січні-серпні 2020 року податкова міліція вилучила з незаконного обігу підакцизних товарів, які на порушення вимог чинного законодавства реалізовувалися за допомогою інтернету, на 390 млн гривень. З них тютюнові вироби становлять понад 11 %: 854 тис пачок сигарет та 5,3 тони тютюну на загальну суму 78,5 млн грн.

Керівник відомства зазначив, що у боротьбі з фальсифікатом є певна складність. Зокрема, «інтернет-вітрини» через які і реалізується така продукція, як правило, використовують іноземні сервери. Їх неможливо заблокувати силами лише ДФС.

«Державна фіскальна служба вже зверталася до Міністерства фінансів та профільного парламентського комітету з пропозицією запровадити пряму заборону торгівлі спиртом, алкогольними напоями та тютюновими виробами через інтернет. Але поки що такої заборони немає», – розповів Сергій Солодченко.

Про боротьбу фіскальної служби з нелегальним ринком обігу тютюнових виробів більш детально читайте у інтерв’ю за посиланням: https://www.epravda.com.ua/projects/ni-kontrabandi/2020/10/5/665771/.