Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сергій Солодченко відвідав колег, які перебувають в зоні проведення операції Об’єднаних сил

19.10.2020 -

Сьогодні, 19 жовтня 2020 року, виконуючий обов’язки Голови Державної фіскальної служби України Сергій Солодченко відвідав зону проведення операції Об’єднаних сил, де спецпідрозділ податкової міліції «Фантом», у рамках вже 18-ї ротації несе службу та захищає економічні інтереси Держави.

Керівник відомства привітав колег із нещодавнім святом – Днем захисника України, подякував за несення служби, побажав всім й надалі якісно виконувати завдання Держави та, по завершенні ротації, у повному складі повернутись на мирну територію країни.

«Робота, яка «лягла на ваші плечі» – почесна та відповідальна! Ви – представники форпосту боротьби за майбутнє України! Дякую за відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків. Бажаю всім міцного здоров’я та найскорішого настання миру!», – звернувся до колег Сергій Солодченко.

За сумлінність під час несення служби, та з нагоди свята, керівник ДФС присвоїв 22 дострокових спеціальних звання та оголосив 19 Подяк.

Необхідно зазначити, що за 9 місяців 2020 року, працівниками підрозділів оперативного забезпечення зон проведення АТО та операції Об’єднаних сил ДФС, було:

- здійснено детальний огляд та пропуск 448 тис. транспортних засобів та майже 3 млн громадян;

- виявлено 913 фактів порушення порядку переміщення товарів та здійснення господарської діяльності;

- вилучено (в рамках адміністративних та кримінальних проваджень) з незаконного обігу товарно-матеріальних цінностей на суму понад 376 млн гривень, в т.ч. підакцизних товарів – на суму понад 270 млн гривень;

- прийнято рішення про конфіскацію в дохід держави (за результатами судового розгляду адміністративних матеріалів) товарно-матеріальних цінностей та грошових коштів на загальну суму 8,7 млн гривень.

Фотоматеріали по темі

/
  • Сергій Солодченко відвідав колег, які перебувають в зоні проведення операції Об’єднаних сил