Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На території Донецької області в зоні ООС вилучено контрафактної алкогольної та тютюнової продукції на 14,7 млн гривень

09.11.2020 -

Податковою міліцію ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, спільно з податковою міліцію, що здійснює діяльність на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області, за участі оперативних підрозділів Краматорського прикордонного загону зупинено незаконний обіг підакцизної групи товарів, який здійснювався на прикордонній території Донецької області в зоні ООС. Вилучено велику партію алкогольної та тютюнової продукції.

В рамках розслідування кримінального провадження за ст. 199, ст. 204 Кримінального кодексу України, під процесуальним керівництвом Херсонської обласної прокуратури, було встановлено протиправну діяльність із незаконного придбання, зберігання, транспортування з метою збуту та збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів, маркованих підробленими марками акцизного податку. Протиправна діяльність здійснювалась уродженцем м. Дзержинськ Донецької області. Товар він отримував через можливості однієї з логістичних компаній. Тютюнові та алкогольні вироби були без марки акцизного збору або з маркою акцизного збору інших країн, або ж з підробленими акцизними марками України. Продукція потрапляла на територію України поза встановленими пунктами пропуску, в тому числі й переміщувалась з тимчасово окупованих територій України.

6 листопада 2020 року, на підставі ухвали Херсонського міського суду, проведено обшуки на території зазначеної логістичної компанії, домоволодінь та приміщень, розташованих у м. Торецьк, м. Покровськ та м. Дружківка.

В результаті обшуків виявлено та вилучено понад 169 тисяч пачок (331 ящик) контрафактних тютюнових виробів на суму 9,3 млн гривень, майже 59 тисяч пляшок та 571 тетрапак типу «bag-in-box» (по 10 літрів) контрафактної алкогольної продукції загальним об’ємом понад 31 тонна на суму майже 5,4 млн гривень. Загальна орієнтовна сума оцінки вилученого підакцизного товару складає близько 14,7 млн гривень.

Слідчі дії тривають. Вирішується питання про накладення арешту на майно.